HAWKED 2. Sayı: Karanlık Misafir Güncellemesi Yayınlandı

Yayıncı The 4 Winds Entertainment ve geliştirici MY.GAMES, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Windows PC’de oynanabilen çevrimiçi hazine avı oyunu HAWKED’un heyecanla beklenen dev güncellemesi “2. Sayı: Karanlık Misafir”i yayınladı.

Heyecan dolu aksiyonu ve sürükleyici hikâyesinin yanı sıra birçok yöntemle özelleştirilebilen oynanışı ve görünümüyle öne çıkan bu yeni bölüm, oyuncuların hazine avı deneyimini bambaşka bir seviyeye taşımayı hedefliyor. Ayrıca oyunu Xbox One ve Epic Games Launcher üzerinden oynamak isteyen oyuncular da artık maceraya katılabilecek.

Oyuncular “2. Sayı: Karanlık Misafir”de VEKTR’ın gelişiyle kendilerini HAWKED dünyasını sarsan, çalkantılı bir çatışmanın ortasında bulacak. İleri teknoloji sibernetik savaşçılar ve gelişmiş dronlar Sürgünada’nın kontrolünü ele geçirerek sahile karakollar ve üsler kurdu. İstilanın sebebi ise adada bugüne kadar keşfedilmiş en büyük kasayı ele geçirebilmek. Bu kasanın içinde eşi benzeri görülmemiş bir güç kaynağı olan efsanevi Adanın Kalbi’nin yer aldığı iddia ediliyor.

VEKTR saflarında yer alan yeni ve güçlü düşmanların yepyeni görevlerde HAWKED’a dahil olmasıyla Sürgünada için verilen savaş daha da hararetlenecek. Haydutlar artık yakın dövüşte acımasız GAMA birimleriyle, havadan tehdit oluşturan BETA birimleriyle ve kuvvetleriyle yerin şekil değiştirmesine sebep olan DELTA birimleriyle yüzleşecek.

Ayrıca tehlikeden kaçınmayı bilen, müttefiklerinin yeteneklerini geliştiren EPSİLON parazit robotları ve zararsız gözükmelerine rağmen kendilerini patlatarak ortalığı yakıp yıkabilen OMİKRON birimleri zorluğu iyice arttıracak. Bu sırada Arakçılar için büyük önem taşıyan ve hazinelerle dolu Ateş Konvoyları da kaynak sıkıntısı çeken Haydutlar için ideal hedeflere dönüşecek.

İşte Önemli Yeni Özellikler:

  • PvP Dereceli Modu
  • Sınıf Kartları
  • Haydut Bileti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir